Fotobudka

Oferujemy nasze usługi od 2015 roku, z każdym dniem stramy się aby użytkownicy byli w pełniu usatysfakcjonowani z naszych usług. Pracujemy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie. Dojazd nie stanowi problemu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!Co to jest?

Fotobudka to mobilne urządzenie, które łączy w sobie nowoczesną technologię z tradycyjną fotografią. Zapewnia świetną zabawę oraz niepowtarzalne zdjęcia. Heheszka pozwala na robienie zdjęć w wybranym przez Was formacie, które po 15 sekundach wyskakują z urządzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu studyjnego  zdjęcia te cechują się najwyższą jakością.


Jak to działa?

Dobra zabawa nigdy nie była tak prosta!  Stajesz przed budką, wybierasz gadżety, wciskasz start i pozujesz.  Już po 15 sekundach odbierasz wydrukowane zdjęcia. Użytkownikom zapewniamy masę zabawnych gadżetów oraz ciekawe tła fotograficzne. Dodatkowo przy budce zawsze jest pomocny asystent, który w razie potrzeby pomoże w obsłudze.


Dla kogo?

Fotobudka to atrakcja, która sprawi radość zarówno młodszym jak i dorosłym. Każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. A śmieszne zdjęcia na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Adventure Mini Golf Radków
Radków ul. Rekreacyjna 13
57 - 420 Radków
Kontakt 725-162-670